Poděbrady

Velikost: 7+1, 250 m², Cena: 12 400 000 Kč, Lokalita: Poděbrady, Pozemek: 800 m²

Nabízíme Vám luxusní, samostatně stojící novostavbu 7+1 s dvojgaráží a vnitřním bazénem. Nemovitost se nachází v krásném a klidném místě u lesa na okraji Poděbrad. Celková plocha pozemku je 800m, zastavěná plocha 240m2, obytná plocha 250m. Dům je cihlový s vnějším izolantem a je napojen na veškeré IS. Technologické vybavení: 2x plynový kotel, 2x podlahové topení, el. ovládaná brána, el. ovládaná garáž, automatický zavlažovací systém zahrady, automatické vyhřívání krytého bazénu+odvlhčovač, el. rolety, alarm. Celou nemovitost obklopuje velmi vkusně řešený jednotný plot se zděnými základy, zajišťující dokonalé soukromí.

Dispoziční řešení:

1.NP.- dvougaráž se vstupem do domu, technická místnost pro bazén, plynový kotel + automatika pro vyhřívání bazénu a zavlažování zahrady, šatna s přímým vstupem k bazénu bazénu, bazén o rozměrech 9x3m, sprchový kout a WC. Ve vstupní části domu prostorná hala, se samostatnou šatnou. Místnosti přístupné z chodby : velká kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s oboustranným krbem a krásným výhledem do zahrady a lesa. V 1.NP podlaží pokoj pro hosty s koupelnou a toaletou.Vstup do 2.NP po dřevěném masivním schodišti.

2.NP.- koupelna s vířivou vanou a sprchovým boxem, dále samostatné WC, ložnice se vstupem na terasu 60m, velký dětský pokoj ( lze rozdělit na dva ), technická místnost a pracovna se vstupem na druhou terasu a otevřeným výhledem do 1. NP. Ukazatel energetické náročnosti: B.

Mám zájem o prohlídku